Yaşamın merkezi olan evlerde gerçek konfor bulabileceğiniz mobilyalar tasarlıyoruz

Sektörün öncü markalarından biri olarak, kullanıcı deneyimi üzerine yoğunlaşan kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran bir sistemde üretim yapıyoruz. Bu süreçte yeniliği ve teknolojik gelişmeleri merkeze alıyor, uzun yıllar sektörde edinmiş olduğumuz tecrübelerle bir araya getirerek kaliteli ürünlerin altına imzamızı atıyoruz.

Doğaya ve İnsana Saygı

Maxımo olarak öncelikli ilkemiz, doğaya ve insana saygı duymaktır. Doğaya zarar veren içeriklerden olabildiğince uzak duruyor, insan sağlığına zarar veren içerikleri ürünlerimizde kullanmamaya dikkat ederek sağlıklı bir yaşamın temellerini atıyoruz.

Dünden Bugüne
Hep Kalite

Maximo olarak önceliğimiz işlevsellikten ve kaliteden ödün vermeyen mobilyalar üretmektir.

Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz evlerin estetik yönden olduğu kadar konfor ve açısından da üst seviyelerde olmasını benimseyerek yüksek konforlu ve fonksiyonel ürünler ile kalitemizi her zaman koruyoruz.

Konforunuzu yükselten fonsiyonel mobilyalarla çok yönlü ve işlevsel tasarımlar oluşturun

Özenle üretilen Maximo mobilyaları ile evinizin gerçek kimliğini ortaya çıkarın. Klasik, modern, country, retro ya da çok daha farklı bir konsept için tercih edebileceğiniz, tüm mobilya seçeneklerimizi Maximo mağazalarımıza gelerek yakından inceleyebilirsiniz.

Hedefimiz her zaman
en iyisi

Müşteri beklentilerini iyi şekilde karşılıyor olabilmenin yanında talep oluşturuyor olmak ve tüm bunları yeniliklerle bir araya getiriyor olmak en önemli ayrıcalığımız. Doğaya, insana ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirirken sahip olduğumuz tüm değerlerimizle her yönden en iyisi olmak ve bu yola ilerlemeyi devam ettirmek en büyük hedefimizdir.

Yurtiçi Toptan Satış

+90 (505) 310 43 24

Perakende

+90 (530) 501 86 64

Export

+90 (552) 235 50 43